Additional information
| Width mm | 127 mm |
|---|---|
| Type of Product | Transparent Film |
| Length | 30 m |
| Width | 5 Inch |
| Color | Transparent |
| Material | LDPE |
| Is Consumable | N |
| Country of Origin | China |
| Finishing | Good |
| Item Form | Transparent Film Roll |
| Uses For Product | For Packinging Furniture |
| Warranty Duration | 6 Month |
| Width cm | 12.7 cm |
| Name of ManufacturerPackerImporter | IB Monotaro Pvt Ltd |

Reviews
There are no reviews yet.