Additional information
| Material | Steel |
|---|---|
| Length | 3 m |
| Series | Truflex (TF) |
| Width | 9.5 mm |
| Measurement Range | 9.5 mm |
| Model No | TF395 |
| Type of Product | Pocket Measuring Tape |
| Is Consumable | N |
| Pack of | 1 |
₹228.00
Cashback and final price are calculated from your band price based on the selected level.
Buy Freemans 3 m Pocket Steel Measuring Tape 9.5 mm TF395 Online in India on . All Genuine Products ? Lowest Prices ? Free Shipping ? EMI & COD
| Level | Cashback | Final Price |
|---|---|---|
| Normal | ₹46.97 | ₹197.27 |
| Silver | ₹71.14 | ₹184.95 |
| Gold | ₹95.76 | ₹167.58 |
| Diamond | ₹120.84 | ₹145.01 |
| Phoenix | ₹146.38 | ₹117.10 |
| Fire Phoenix | ₹172.37 | ₹83.72 |
| Material | Steel |
|---|---|
| Length | 3 m |
| Series | Truflex (TF) |
| Width | 9.5 mm |
| Measurement Range | 9.5 mm |
| Model No | TF395 |
| Type of Product | Pocket Measuring Tape |
| Is Consumable | N |
| Pack of | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.