Additional information
| Is Consumable | Y |
|---|---|
| Color | Assorted |
| Size Inch | 9 inch |
| Model No | Clip Mop Star |
| Country of Origin | India |
| Size mm | 228.6 mm |
| Size cm | 22.86 cm |
| Type | Mop |
| Name of ManufacturerPackerImporter | Gee Enterprises |
₹243.00
Cashback and final price are calculated from your band price based on the selected level.
Buy Nuken Clip Mop Star- 228.6 mm(9 Inch) Mop Online in India on . All Genuine Products ? Lowest Prices ? Free Shipping ? EMI & COD
| Level | Cashback | Final Price |
|---|---|---|
| Normal | ₹50.06 | ₹210.24 |
| Silver | ₹75.82 | ₹197.12 |
| Gold | ₹102.06 | ₹178.61 |
| Diamond | ₹128.79 | ₹154.55 |
| Phoenix | ₹156.01 | ₹124.80 |
| Fire Phoenix | ₹183.71 | ₹89.23 |
| Is Consumable | Y |
|---|---|
| Color | Assorted |
| Size Inch | 9 inch |
| Model No | Clip Mop Star |
| Country of Origin | India |
| Size mm | 228.6 mm |
| Size cm | 22.86 cm |
| Type | Mop |
| Name of ManufacturerPackerImporter | Gee Enterprises |
Reviews
There are no reviews yet.