Additional information
| Color | Grey |
|---|---|
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 225x150x125 mm |
| Material | Polyethylene |
| Type of Product | FPO Storage Bin |
| Is Consumable | N |
| Weight | 270 g |
| Model No | BIN-25 |
| Holding Capacity | – |
₹267.00
Cashback and final price are calculated from your band price based on the selected level.
Buy Aristo BIN-25 Polyethylene 225 x 150 x 125 mm Grey FPO Storage Bin Online in India on . All Genuine Products ? Lowest Prices ? Free Shipping ? EMI & COD
| Level | Cashback | Final Price |
|---|---|---|
| Normal | ₹55.00 | ₹231.01 |
| Silver | ₹83.30 | ₹216.59 |
| Gold | ₹112.14 | ₹196.25 |
| Diamond | ₹141.51 | ₹169.81 |
| Phoenix | ₹171.41 | ₹137.13 |
| Fire Phoenix | ₹201.85 | ₹98.04 |
| Color | Grey |
|---|---|
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 225x150x125 mm |
| Material | Polyethylene |
| Type of Product | FPO Storage Bin |
| Is Consumable | N |
| Weight | 270 g |
| Model No | BIN-25 |
| Holding Capacity | – |
Reviews
There are no reviews yet.