Additional information
| Weight | 270 g |
|---|---|
| Is Consumable | N |
| Color | Red |
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 265x180x130 mm |
| Material | Plastic |
| Application | Storage |
| Type of Product | Industrial Bin |
| Model No | CRATE-60 |
| Holding Capacity | – |
₹118.00
Cashback and final price are calculated from your band price based on the selected level.
Buy ARISTO Plastic FPO Storage Bin Red 265x180x130 mm, CRATE-60 Online in India on . All Genuine Products ? Lowest Prices ? Free Shipping ? EMI & COD
| Level | Cashback | Final Price |
|---|---|---|
| Normal | ₹24.31 | ₹102.09 |
| Silver | ₹36.82 | ₹95.72 |
| Gold | ₹49.56 | ₹86.73 |
| Diamond | ₹62.54 | ₹75.05 |
| Phoenix | ₹75.76 | ₹60.60 |
| Fire Phoenix | ₹89.21 | ₹43.33 |
| Weight | 270 g |
|---|---|
| Is Consumable | N |
| Color | Red |
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 265x180x130 mm |
| Material | Plastic |
| Application | Storage |
| Type of Product | Industrial Bin |
| Model No | CRATE-60 |
| Holding Capacity | – |
Reviews
There are no reviews yet.