Additional information
| Color | Grey |
|---|---|
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 295x210x160 mm |
| Material | Polyethylene |
| Type of Product | FPO Storage Bin |
| Is Consumable | N |
| Weight | 270 g |
| Model No | BIN-35 |
| Holding Capacity | – |
₹270.00
Cashback and final price are calculated from your band price based on the selected level.
Buy Aristo BIN-35 Polyethylene 295 x 210 x 160 mm Grey FPO Storage Bin Online in India on . All Genuine Products ? Lowest Prices ? Free Shipping ? EMI & COD
| Level | Cashback | Final Price |
|---|---|---|
| Normal | ₹55.62 | ₹233.60 |
| Silver | ₹84.24 | ₹219.02 |
| Gold | ₹113.40 | ₹198.45 |
| Diamond | ₹143.10 | ₹171.72 |
| Phoenix | ₹173.34 | ₹138.67 |
| Fire Phoenix | ₹204.12 | ₹99.14 |
| Color | Grey |
|---|---|
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 295x210x160 mm |
| Material | Polyethylene |
| Type of Product | FPO Storage Bin |
| Is Consumable | N |
| Weight | 270 g |
| Model No | BIN-35 |
| Holding Capacity | – |
Reviews
There are no reviews yet.