Additional information
| Weight | 270 g |
|---|---|
| Is Consumable | N |
| Color | Red |
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 205x165x105 mm |
| Material | Plastic |
| Application | Storage |
| Type of Product | FPO Storage Bin |
| Model No | CRATE-20 |
| Holding Capacity | – |
₹136.00
Cashback and final price are calculated from your band price based on the selected level.
Buy ARISTO Plastic FPO Storage Bin Red 205x165x105 mm, CRATE-20 Online in India on . All Genuine Products ? Lowest Prices ? Free Shipping ? EMI & COD
| Level | Cashback | Final Price |
|---|---|---|
| Normal | ₹28.02 | ₹117.67 |
| Silver | ₹42.43 | ₹110.32 |
| Gold | ₹57.12 | ₹99.96 |
| Diamond | ₹72.08 | ₹86.50 |
| Phoenix | ₹87.31 | ₹69.85 |
| Fire Phoenix | ₹102.82 | ₹49.94 |
| Weight | 270 g |
|---|---|
| Is Consumable | N |
| Color | Red |
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 205x165x105 mm |
| Material | Plastic |
| Application | Storage |
| Type of Product | FPO Storage Bin |
| Model No | CRATE-20 |
| Holding Capacity | – |
Reviews
There are no reviews yet.