Additional information
| Weight | 270 g |
|---|---|
| Is Consumable | N |
| Color | Blue |
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 165x114x78 mm |
| Material | HDPE |
| Application | Storage |
| Type of Product | FPO Storage Bin |
| Model No | CRATE-5 |
| Holding Capacity | – |
₹138.00
Cashback and final price are calculated from your band price based on the selected level.
Buy Aristo HDPE FPO Storage Bin Blue 165x114x78 mm, CRATE-5 Online in India on . All Genuine Products ? Lowest Prices ? Free Shipping ? EMI & COD
| Level | Cashback | Final Price |
|---|---|---|
| Normal | ₹28.43 | ₹119.40 |
| Silver | ₹43.06 | ₹111.95 |
| Gold | ₹57.96 | ₹101.43 |
| Diamond | ₹73.14 | ₹87.77 |
| Phoenix | ₹88.60 | ₹70.88 |
| Fire Phoenix | ₹104.33 | ₹50.67 |
| Weight | 270 g |
|---|---|
| Is Consumable | N |
| Color | Blue |
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 165x114x78 mm |
| Material | HDPE |
| Application | Storage |
| Type of Product | FPO Storage Bin |
| Model No | CRATE-5 |
| Holding Capacity | – |
Reviews
There are no reviews yet.