Additional information
| Color | Red and Blue |
|---|---|
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 170x120x85 mm |
| Material | HDPE |
| Type of Product | FPO Storage Bin |
| Is Consumable | N |
| Weight | 270 g |
| Model No | CRATE-15 |
| Holding Capacity | – |
₹288.00
Cashback and final price are calculated from your band price based on the selected level.
Buy Aristo HDPE FPO Storage Bin Blue 185x115x90 mm, CRATE-15 Online in India on . All Genuine Products ? Lowest Prices ? Free Shipping ? EMI & COD
| Level | Cashback | Final Price |
|---|---|---|
| Normal | ₹59.33 | ₹249.18 |
| Silver | ₹89.86 | ₹233.63 |
| Gold | ₹120.96 | ₹211.68 |
| Diamond | ₹152.64 | ₹183.17 |
| Phoenix | ₹184.90 | ₹147.92 |
| Fire Phoenix | ₹217.73 | ₹105.75 |
| Color | Red and Blue |
|---|---|
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 170x120x85 mm |
| Material | HDPE |
| Type of Product | FPO Storage Bin |
| Is Consumable | N |
| Weight | 270 g |
| Model No | CRATE-15 |
| Holding Capacity | – |
Reviews
There are no reviews yet.