Additional information
| Weight | 270 g |
|---|---|
| Is Consumable | N |
| Color | Grey |
| Used For | Industrial Purpose |
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 165x114x78 mm |
| Material | HDPE |
| Type of Product | Industrial Bin |
| Model No | BIN-5 |
| Holding Capacity | – |
₹269.00
Cashback and final price are calculated from your band price based on the selected level.
Buy Aristo BIN 5 HDPE 165 x 114 x 78 mm Grey Industrial Bin Online in India on . All Genuine Products ? Lowest Prices ? Free Shipping ? EMI & COD
| Level | Cashback | Final Price |
|---|---|---|
| Normal | ₹55.41 | ₹232.74 |
| Silver | ₹83.93 | ₹218.21 |
| Gold | ₹112.98 | ₹197.72 |
| Diamond | ₹142.57 | ₹171.08 |
| Phoenix | ₹172.70 | ₹138.16 |
| Fire Phoenix | ₹203.36 | ₹98.78 |
| Weight | 270 g |
|---|---|
| Is Consumable | N |
| Color | Grey |
| Used For | Industrial Purpose |
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 165x114x78 mm |
| Material | HDPE |
| Type of Product | Industrial Bin |
| Model No | BIN-5 |
| Holding Capacity | – |
Reviews
There are no reviews yet.