Additional information
| Country of Origin | India |
|---|---|
| Type of Product | Spare Bulb |
| Suitable For | Bosch GLI 10,8 V-LI Professional and for Bosch PLI 10,8 LI tools |
| Part No | 2609200306 |
| Weight | 4.54 g |
| Color | Grey |
| Compatible Device | PLI and GLI |
| Dimension | 9.5cm x 5cm x 1.3cm |
| Voltage | 12V/14.4V |
| Is Consumable | N |
| Name of ManufacturerPackerImporter | Bosch Ltd. |




Reviews
There are no reviews yet.