Additional information
| Warranty Duration | 6 Month |
|---|---|
| Model No | AKB0501 |
| Type of Product | Die Grinder |
| Dimension | 10×2.5×10 cm |
| Weight | 1.2kg |
| Compatibility | PDG5501 |
| Is Consumable | N |
| Collet Diameter | 6mm |
| Country of Origin | China |
| Package Contains | 1PCS Cylindrical 19*26mm 1PCS Bullet type 14*25mm 1PCS Cone 25*38mm 1PCS T-Type 13*25mm 1PCS Round 23*24mm Packed by sliding card |
| Name of ManufacturerPackerImporter | Ingco Inc. |




Reviews
There are no reviews yet.