Additional information
| Color | Black |
|---|---|
| Voltage | 230 V |
| Material | Plastic |
| Is Consumable | Y |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | India |
| Type of Product | Vacuum Cleaner Switch |
| Name of ManufacturerPackerImporter | Auto Global Equipments |
₹297.00
Cashback and final price are calculated from your band price based on the selected level.
Buy MAKAGE Vacuum Cleaner Switch Online in India on . All Genuine Products ? Lowest Prices ? Free Shipping ? EMI & COD
| Level | Cashback | Final Price |
|---|---|---|
| Normal | ₹61.18 | ₹256.96 |
| Silver | ₹92.66 | ₹240.93 |
| Gold | ₹124.74 | ₹218.30 |
| Diamond | ₹157.41 | ₹188.89 |
| Phoenix | ₹190.67 | ₹152.54 |
| Fire Phoenix | ₹224.53 | ₹109.06 |
| Color | Black |
|---|---|
| Voltage | 230 V |
| Material | Plastic |
| Is Consumable | Y |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | India |
| Type of Product | Vacuum Cleaner Switch |
| Name of ManufacturerPackerImporter | Auto Global Equipments |
Reviews
There are no reviews yet.