Additional information
| Size mm | 508 mm |
|---|---|
| Country of Origin | India |
| Color | Brown |
| Is Consumable | Y |
| Type of Product | Corrugated Roll |
| Length | 5 m |
| Size | 20inch |
| Model No | B044 |
| Name of ManufacturerPackerImporter | MM WILL CARE |
₹256.00
Cashback and final price are calculated from your band price based on the selected level.
Buy MM WILL CARE 20inch x 5mtr Brown Corrugated Packing Roll B044 Online in India on . All Genuine Products ? Lowest Prices ? Free Shipping ? EMI & COD
| Level | Cashback | Final Price |
|---|---|---|
| Normal | ₹52.74 | ₹221.49 |
| Silver | ₹79.87 | ₹207.67 |
| Gold | ₹107.52 | ₹188.16 |
| Diamond | ₹135.68 | ₹162.82 |
| Phoenix | ₹164.35 | ₹131.48 |
| Fire Phoenix | ₹193.54 | ₹94.00 |
| Size mm | 508 mm |
|---|---|
| Country of Origin | India |
| Color | Brown |
| Is Consumable | Y |
| Type of Product | Corrugated Roll |
| Length | 5 m |
| Size | 20inch |
| Model No | B044 |
| Name of ManufacturerPackerImporter | MM WILL CARE |
Reviews
There are no reviews yet.