Additional information
| Shank Size mm | 12.70 mm |
|---|---|
| Weight | 60 g |
| Type of Product | Reciprocating Saw Blade |
| Color | Silver |
| Is Consumable | Y |
| Model No | TAC52644D |
| Usage For | Professional |
| Material | Milled |
| Country of Origin | India |
| Size | 23.5 ? 19.5 ? 19 cm |
| Package Contains | Set of 2 pcs |
| Shank Size | 1/2 inch |
| Suitable For | TS100806 For Wood |
| Packaging Type | Box |
| Name of ManufacturerPackerImporter | velga enterprise |

Reviews
There are no reviews yet.