Additional information
| Transmission | Up and down transmission |
|---|---|
| Is Consumable | N |
| Type of Product | Sealing Machine |
| Material | Steel |
| Size | 500×600 mm |
| Model No | DQFXA 6050 |
| Voltage | 220 V |
| Sealing Speed | 1,000 standard cases per hour |
| Power | 240 W |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Dimension | 500×600 mm |
| Country of Origin | India |
| Wattage | 240 W |
| Name of ManufacturerPackerImporter | OM ENTERPRISES |



Reviews
There are no reviews yet.